parallax background

Prowadzący - Hellinger Sciencia w Polsce

PROWADZĄCY

autor koncepcji (założeń i programu)

Gerhard Walper - dyplomowany pedagog, terapeuta i nauczyciel w ramach Szkoły Berta Hellingera, wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli, terapeuta pracy z ciałem oraz założyciel i kierownik Instytutu Ustawień Rodzin - Taunus Institut, referent na licznych konferencjach specjalistycznych. Ustawienia rodzin prowadzi od 1995 roku. Jest jednym z wykładowców z zakresu ustawień rodzin w Międzynarodowej Szkole Hellingera. Obecnie jest jednym z najbliższych współpracowników Berta Hellingera, nauczającym Nowych Duchowych Ustawień Rodzin oraz Porządków Sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym.

parallax background

PROWADZĄCY

Wolfgang Deußer

Pedagog socjalny, studiował pedagogikę, filozofię i psychologię w Bambergu, Mainz, Frankfurcie i Darmstadt, Terapeuta systemowy i superwizor, pracuje metodami niekonwencjonalnymi w obrębie psychoterapii.

Posiada wykształcenie z zakresu terapii rozmową, NLP, psychologia energetyczna i terapia traumy. Certyfikowany terapeuta Europejskiego Zrzeszenia Psychoterapii (EAP), ustawienia rodzin prowadzi od 1995 roku.

Jest jednym z wykładowców z zakresu ustawień rodzin w Międzynarodowej Szkole Berta i Sophie Hellinger.

ORGANIZATOR

Renata Pèrez

Ekonomista i manager, tłumacz warsztatów ustawieniowych Heiko Hinrichs (Family Affair) od marca 2008 roku, absolwent dwupoziomowego szkolenia ustawień systemowych Heiko Hinrichs, uczestnik warsztatów ustawieniowych Berta Hellingera w Polsce oraz w Niemczech, uczestnik licznych warsztatów ustawieniowych Gerharda Walpera, Wolfganga Deußera, Güntera Schrickera.

Ciche Ustawienia Rodzin metodą Berta I Sophie Hellinger są jej pasją i misją jej życia.