Prowadzący Ciche Ustawienia w Polsce

PROWADZĄCY

autor koncepcji (założeń i programu)

Gerhard Walper - dyplomowany pedagog, terapeuta i nauczyciel metod y ustawień, superwizor i doradca. Wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli (2006 – 2020). Jest terapeutą pracy z ciałem oraz założycielem i szefem Instytutu Ustawień Rodzin - Institut für Stilles Familienstellen in Bad Homburg – referentem licznych konferencji specjalistycznych. Ustawienia rodzin prowadzi od 1995 roku, towarzyszył Bertowi Hellingerowi w Niemczech w organizacji ok. 20 dużych wydarzeń ustawieniowych i ponad 25 lat był jednym z najbliższych współpracowników Berta Hellingera aż do jego śmierci w 2019 roku. Uczy Cichych Duchowych Ustawień Rodzin oraz Porządków Sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. W ostatnich latach rozwinął własny sposób postępowania i pracy z ludźmi, otwierający na pełnię miłości, pełnię życia i ich uszczęśliwiający.

PROWADZĄCY NA ZAPROSZENIE

Wolfgang Deußer

Pedagog socjalny, studiował pedagogikę, filozofię i psychologię w Bambergu, Mainz, Frankfurcie i Darmstadt, Terapeuta systemowy i superwizor, pracuje metodami niekonwencjonalnymi w obrębie psychoterapii.

Posiada wykształcenie z zakresu terapii rozmową, NLP, psychologia energetyczna i terapia traumy. Certyfikowany terapeuta Europejskiego Zrzeszenia Psychoterapii (EAP), ustawienia rodzin prowadzi od 1995 roku.

W latach 2007 – 2020 był jednym z wykładowców Międzynarodowej Szkoły Berta Hellingera - Hellingerschule International.

ORGANIZATOR

Renata Pèrez

Ekonomista i manager. Tłumacz warsztatów ustawieniowych Heiko Hinrichs (Family Affair) od marca 2008 roku. Ukończyła kurs uzdrawiania duchowego (I-IV NFSH The Healing Trust), kursy Silvy, autohipnozy i uzdrawiania poprzednich wcieleń oraz dwupoziomowe szkolenie ustawień systemowych Heiko Hinrichs. Uczestnik warsztatów ustawieniowych Berta Hellingera w Polsce oraz w Niemczech, uczestnik licznych warsztatów ustawieniowych Heiko Hinrichsa, modułów szkoleniowych i warsztatów Gerharda Walpera, Wolfganga Deußera, Güntera Schrickera. Od 2018 organizator SCU Gerharda Walpera w Polsce.

Ciche Ustawienia Rodzin metodą Berta I Sophie Hellinger są jej pasją i misją jej życia.