parallax background

Otwarcie na pełnię miłości – zgoda na życie w pełni – pojednanie ze wszystkim

parallax background

Gerhard Walper – WARSZTAT CICHYCH USTAWIEŃ RODZIN

Termin: 20.06.2019 – 22.06.2019 (w godzinach: 9:30 – 19:30)

Miejsce: NOVOTEL Gdańsk Marina SL: ul. Jelitkowska 20, 80-342 GDAŃSK

Koszt uczestnictwa: 980,00 PLN

Otwarcie na pełnię miłości – zgoda na życie w pełni – pojednanie ze wszystkim

ZAPISY

Wielu ludzi jest uwikłanych w wydarzenia i losy swoich rodzin. Czują się kierowani z zewnątrz i zblokowani przez swoje wewnętrzne wzorce. W relacjach partnerskich zawsze powtarzają te same konflikty a ich dzieci nie mogą się rozwijać, stają się zaborcze, agresywne lub chore. Głębokie powiązania w rodzinie powodują, ze chcemy uwolnić od nieszczęścia lub od bólu tych, którzy czują się nieszczęśliwi lub tych, którzy cierpią a powielając ich losy przypominamy o nieszanowanych i zapomnianych, zupełnie nieświadomi, jak bardzo obciążamy tym nasz los i wpływamy na nasze życie. W cichych ustawieniach rodzin ukryte „więzy miłości“ ujawniają się w sposób poruszający, czasem dramatyczny, a odbywa się to wszystko w ciszy i skupieniu. Oceny „dobry“ i „zły“ przestają mieć znaczenie. Do naszych relacji - w miejsce osądów i przypisywania win - wracają miłość i szacunek.

W ten sposób możliwe staje się pożegnanie i wiele konfliktów znajduje rozwiązanie. Pochwyca nas „Miłość Ducha“ (Bert Hellinger) - wszechmocna miłość kochająca życie takim, jakie jest i kochająca ludzi takimi, jacy są.

W codziennym życiu możemy ponownie spotykać innych ludzi i kierować się ku nim z dużą wyrozumiałością, z większym szacunkiem i współodczuwając z nimi głębiej.

Pojednanie i rozwiązanie stają się możliwe, dając jednocześnie oddech naszemu ciału i duszy. Miłość staje się źródłem siły, szczęścia i spełnienia tam, gdzie ponownie przepływa. Pozwala spoglądać przed siebie z ufnością oraz wiarą w powodzenie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego doświadczania CICHYCH USTAWIEN RODZIN prowadzonych przez Gerharda Walpera.