WARSZTATY CICHYCH USTAWIEŃ

FAKTURA : osoby, które chcą otrzymać fakturę prosimy o podanie danych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renata Pèrez, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkoła Cichych Ustawień GW Renata Downar ul. Olbrachtowska 14/4, 54-063 Wrocław, NIP: 884-107-67-44 (dalej jako „Administrator Danych Osobowych” lub „ADO”).
    Kontakt z osobą, która może udzielić informacji dotyczących Pani/Pana danych osobowych, jest możliwy poprzez e-mail: biuro@szkolaustawien.pl lub pod numerem telefonu +48-603-509-501.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania danych osobowych można znaleźć na stronie internetowej www.szkolaustawien.pl

Ta strona jest chroniona przed robotami poprzez reCAPTCHA firmy Google. Wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności oraz Warunki użytkowania.